Kaip kelionėje sumokėti mažiau už nakvynę?

        
Jei neturite draugų, pas kuriuos galėtumėte apsistoti nemokamai, sutaupyti galite užsisakydami nakvynę savarankiškai, naudodamiesi žemiau išvardintomis užsakymo sistemomis.

Žemiau rasite ir informacijos apie dabar vykstančias viešbučių tinklų akcijas ir nuolaidas. Čia jų tik dalis - žymiai daugiau jų rasite mūsų kelionių naujienų tinklaraštyje.

Expedia - internetinės kelionių agentūros Nr. 1 pajėgumai leidžia pasiūlyti daugybę - per 70 000 - viešbučių už žemas kainas, todėl čia verta pradėti nakvynės paieškas. Ypač patrauklūs pasiūlymai pažymėti prierašu „Expedia Special Rate“.

ebookers - ne tik viešbučiai, bet ir skrydžiai, automobilių nuoma. Gera žinia - prireikus pakeisti užsakymą ar apskritai jo užsisakyti, nebetaikomos jokios baudos.

DHR (anksčiau vadinosi GTA Hotels) garantuoja grąžinti skirtumą ir dar primokėti, jei tą patį pasiūlymą kitur rasite pigiau.

Otel - viešbučių rezervavimo sistema, kurios lojalumo programa leidžia 5% užsakymo kainos panaudoti kaip nuolaidą kitam užsakymui.

priceline - unikalus tuo, kad, be įprastinio viešbučių ir skrydžių užsakymo už oficialią kainą, leidžia patiems klientams nusistatyti sumą, kurią jie pasiruošę mokėti už nakvynę. Tereikia pasirinkti skiltį „name your own price“, nurodyti pageidaujamą vietovę ar miesto rajoną, nakvynės datas, viešbučio kategoriją žvaigždutėmis ir kainą, kurią sutinkate už tai sumokėti. Sistema garantuoja, kad pasiūlys jūsų reikalavimus atitinkantį viešbutį, o jei tokio neras - už tą pačią kainą duos geresnį. Toks pirkimo būdas gali būti ypač naudingas užsisakinėįant paskutinę minutę, kai viešbučiai tiksliai žino, kad turi neužpildytų kambarių ir nori „išstumti“ juos kad ir žymiai pigiau. Tokiu būdu galima pernakvoti, pvz.,  prabangiame „Marriott“ viešbutyje už 130 Lt, kai įprastinė kaina - apie 700 Lt.

Travelocity - aviabilietai, viešbučiai, kelialapiai, automobilių nuoma.

Zuji - Azijos kelionių portalas, kuriame daugiausia pasiūlymų būtent iš šio regiono.

Hostelworld - jaunimo nakvynės namų (hostelių) paieška ir rezervavimas. Puslapio kalbą galima pasikeisti ir į lietuvių arba rusų - ieškokite atitinkamų vėliavėlių viršuje. 

Hostelbookers - kitas jaunimo nakvynės namų paieškos variklis.


Visos šios sistemos veikia didmeninės prekybos principu: iš anksto išperka kelis ar keliolika kambarių kiekviename dalyvaujančiame viešbutyje visiems metams, gaudamos didelę kiekybinę nuolaidą, ir perparduoda šiuos kambarius keliautojams – brangiau nei pirko, bet vis tiek pigiau nei mokėtumėte patys pirkdami tiesiai iš viešbučio. Skirtumas gali sudaryti net keliasdešimt procentų. Pavyzdžiui, kartą buvome apsistoję Strasbūro viešbutyje „Best Western Monopole Metropole“, kurį užsisakėme savarankiškai per vieną iš rezervavimo sistemų. Kambarys kainavo 64 eurus už parą, įskaitant pusryčius. Viešbutyje atsiskaitymui pateikėme rezervacijos patvirtinimą („vaučerį“), išspausdintą rezervavimo sistemos tinklapio. Užsakant tiesiogiai viešbutyje, toks pat kambarys tuo metu kainavo 102 eurus – tą patvirtino ir registratūra. Skirtumas? 38 procentai, arba sutaupytas 131 litas.

Taip pat verta patikrinti pasaulinių viešbučių tinklų nuosavus internetinio užsakymo tinklapius – taip jie gali sau leisti parduoti kambarius pigiau nei kitais kanalais. Be to, kai kurie tinklai net garantuoja, kad jų pačių tinklapyje kaina bus žemiausia.

Accor – kas negirdėjo apie nebrangius „Formula 1“ ar „Etap“ viešbučius? Šie vardai išgarsino „Accor“ tinklą, bet jis kur kas platesnis ir turi pasiūlymų kiekvienai kišenei - „Ibis“, „Mercure“, „Novotel“, „Pullman“, „Sofitel“... Kaip nemokamai tapti „Accor“auksiniu klientu (kas įprastai suteikiama tik praleidus tinklo viešbučiuose keliasdešimt parų per metus), skaitykite čia.

Dėmesio! Aukščiau išvardintos rezervavimo sistemos padeda sutaupyti ir Lietuvoje! Prieš vykdami į pajūrį ar Druskininkus pasitikrinkite, ar užsisakyti nakvynę per jas ne pigiau nei pačiame viešbutyje - tikėtina, kad būsite maloniai nustebinti.

Nepamirškite, kad viešbučiai, ypač aukštesnės klasės, per išeigines dienas pigesni, kartais net kelis kartus. Taip yra todėl, kad pagrindiniai jų klientai – verslininkai – savaitgaliais lieka namuose.


O kaip pigiau nusipirkti aviabilietus?


Kontaktai