Naudingos nuorodos

Aviabilietų rezervavimo ir viešbučių užsakymo nuorodos; išsirinkęs viešbutį, surask, kurioje sistemoje jis pigiausias

Automobilių nuoma: Auto-Europe ir Avis

Google žemėlapiai ir Google Žemė (pastarąją reikia parsisiųsti ir įsidiegti savo kompiuteryje) – kelionės planavimui

Via Michelin - analogiškas europietiškas puslapis, skirtas  keliaujantiems automobiliu, dviračiu ar pėsčiomis: galima pasiskaičiuoti kelionės atstumą, trukmę, rasti tinkamiausią maršrutą ir t.t. Išskirtinė savybė -  nurodo šalia jūsų maršruto esančius restoranus, turinčius garsųjį „Michelin“ įvertinimą

Išsamūs kelionių vadovai su istoriniais faktais, garsiomis ir mažiau žinomomis lankytinomis vietomis, kada jas geriausia pamatyti, kainomis, praktiniais patarimais ir kita naudinga informacija - „Rough Guide“ arba „Lonely Planet“ serijos (siunčia ir į Lietuvą)

LR URM vizų informacija - valstybių, į kurias Lietuvos Respublikos piliečiai gali vykti be vizų, sąrašas. Taip pat galite pasižiūrėti, kuriose šalyse keliaujant pakanka asmens tapatybės kortelės

ESTA – elektroninių kelionės leidimų į Jungtines Amerikos Valstijas išdavimas

ETA – elektroniniai leidimai į Australiją

My Flight Memory - asmeninė atliktų skrydžių, nukeliauto atstumo, ore praleisto laiko ir pan. skaičiuoklė (pavyzdys - mūsų pradinio puslapio apačioje). Visai įdomi statistika!

Valiutų skaičiuoklė ir valiutų kurso „špargalkė“ konkrečiai šaliai, į kurią vykstate

Rekomenduojami skiepai

Sveikatos draudimas keliaujant Europoje - teritorinės ligonių kasos informacija apie tai, kokios medicininės pagalbos gali tikėtis Lietuvos Respublikos piliečiai, keliaujantys Europos Sąjungos, Europos Ekonominės Erdvės šalyse ir Šveicarijoje, kaip gauti Europos sveikatos draudimo kortelę ir t.t.

Oro bendrovių ir oro uostų reitingai. Prieš ilgesnį skrydį ypač patariame atkreipti dėmesį į krėslų erdvumą skirtingų aviakompanijų lėktuvuose, nes jis labiausiai lemia skrydžio komfortą!

O keliaujantiems pigiai bus naudingas oro uostų tinkamumą miegojimui vertinantis puslapis - kur minkščiausia, nuošaliausia, tyliausia ir pan.

TripAdvisor - patogus viešbučių vertinimo puslapis. Vertina keliautojai, daug išsamių komentarų ir lankytojų padarytų nuotraukų. Tiesiai iš puslapio galima užsisakyti patikusį viešbutį.

Kinijos internetinė parduotuvė, kurioje rasite kišenines bagažo svarstykles, universalų elektros kištuką ir dar daug kitų smulkmenų, reikalingų kelionėse ar buityje. Kainos - kaip ir įprasta kiniškoms prekėms (kitaip tariant - keli litai ar doleriai už daugelį daiktų), kokybė irgi visokia, bet iš maždaug dešimties pirkinių ten kol kas dar nė vienu nenusivylėme.

Keliaujant pravartu su savimi turėti duomenų talpyklą reikalingiausiai informacijai apie lankomą šalį, asmeniniams duomenims, filmams ar būtiniausioms programoms, kurių gali prireikti interneto kavinėje (pvz., „Skype“). Be to, ten galima greitai nusikrauti ir kelionės nuotraukas. Rekomenduojame didelės talpos, unikaliu slaptažodžiu apsaugotą atminties raktą SanDisk Cruzer Micro - 16 GB turėtų užtekti visiems išvardintiems duomenims, o tesveria jis vos 50 gramų.

Tiesa, jau yra ir paprastesnis sprendimas: užsiregistruojate Dropbox ir visi jūsų failai saugiai prieinami iš bet kur per internetą. Plius automatiškai atsinaujina, kai tik juose ką nors pakeičiate - iš savo namų kompiuterio, darbo, interneto kavinės ar mobiliojo telefono. Bazinė paslauga - 2 GB vietos - nieko nekainuoja. O užsiregistravę per šią nuorodą, nemokamai gausite papildomus 500 MB vietos.

Jei kelionėje mėgstate skaityti, krūvelę sunkių knygų gali pakeisti vos 240 gramų sveriantis elektroninių knygų skaitytuvas „Kindle“, kuriame telpa 3 500 knygų, o įkrautas veikia iki mėnesio. Be to, šio prietaiso ekranas, skirtingai nuo kompiuterio ar mobiliojo telefono, puikiai įskaitomas saulėje, tad „Kindle“ galima pasiimti ir į pliažą.

Praeities skrydžių statistika: galima pasižiūrėti, kokia tikimybė, kad jūsų skrydis vėluos, bus atšauktas ar nukreiptas kitur.  Galima pasižiūrėti ir pagal maršrutą, aviakompaniją ar kt. parametrus:

Check Flight Rating & more at www.flightstats.com

Tarptautinis Vilniaus oro uostas -  atvykimo ir išvykimo tvarkaraščiai realiuoju laiku, skrydžių žemėlapis ir kita informacija

Bet kurio skrydžio, maršruto ar oro uosto pasaulyje statusas realiuoju laiku (ar skrydis nevėluoja/neatšauktas, oro sąlygos ir kt.):

Track Flight Status & more at www.flightstats.com

Faktinis laisvų vietų skaičius konkrečiam skrydžiui

Skrydžio atstumai - kaip jie skaičiuojami aviacijoje

Pasitikrinkite, ar viskas tvarkoje su jūsų aviabilieto rezervacija: Check My Trip arba My Trip and More

Pagrindiniai oro bendrovių aljansai

Kontaktai